תפיסה חדשנית וייחודית למתן סיוע מקיף, בהתאמה אישית, לנשים המתלבטות או כבר בעלות עסק עצמאי קטן, התוהות לגבי הדרך הטובה ביותר להן לבנות עסק שישגשג לאורך שנים.

pmm system פורצת גבולות

לכבד אותך כפי שאת!

הגיע הזמן שתפסיקי להתנצל שאת עובדת פחות שעות מגבר, שאת פועלת שונה, אפילו שההכנסה נמוכה יותר כי בחרת להיות יותר שעות עם הילדים והמשפחה. הגיע הזמן שהעולם יקבל שהמדד להצלחה אינו דווקא כספי וכמות העובדים אלא ההצלחה לעשות גם וגם וגם…. הגיע הזמן להפסיק לזלזל בעסקים קטנים של נשים, הגיע הזמן שתפסיקי להמעיט בערכך ובערך השירותים שאת נותנת.

לראשונה, שיטה שנבנתה מתוך ראיה נשית ומתייחסת בראש ובראשונה אליך כאינדיבידואל!

נשים פועלות אחרת מגברים, לא טוב יותר לא רע, התוצאה יכולה להיות זהה אבל הדרך שונה. הצרכים שלנו כנשים מתבטאים בצורה שונה והעדיפויות שלנו שונות, לנסות ולהיות “גבר” העסקים כבר לא רלוונטי – הוכחנו שאנחנו יכולות להצליח בסגנון ובדרך שלנו כנשים.

מטרת pmm system  היא לתת לך את זכות הבחירה ולהיות גאה במה שאת עושה!

בשביל ליישם את זכות הבחירה אנחנו נביא לפניך את הידע והאפשרויות השונות לפעולה, היתרונות והחסרונות, ונלווה אותך יד ביד בהחלטה הנכונה ביותר לך כפי שאת תגדירי אותה – כי רק את באמת יודעת מה טוב לך.
קיימות דרכים רבות להגיע בדיוק לאן שאת רוצה. כל אחת מאתנו היא אחת יחידה ומיוחדת. לכל אחת שילוב תכונות אישיות שונה, חוזקות, חולשות ורצונות שונים. לכל אחת מאתנו יש חלום שונה, תחומים בהם היא אוהבת לעסוק ותחומים שלא.

העסק שלך הוא תמונת מראה שלך

לכן, גם באותו תחום בדיוק, כל עסק יהיה שונה במראה, מיקום, בדרך הניהול וכמובן גם בתוצאות.

  • עסק מצליח הוא עסק המשלב ידע איך לבנות ולקדם את העסק עם התנהלות וחוסן רגשי מותאם.
    pmm system נבנתה להביא אותך לשילוב המנצח שלך! לתת לך את הכח לבחור בצורה המושלמת ביותר לך איך לבנות ולנהל את העסק שאת רוצה לטווח ארוך
    pmm system מביאה אפשרות בחירה של מגוון אסטרטגיות ניהול ושיווק שמובילה לשגשוג והצלחה לאורך זמן במקביל לדרך המובילה למיקוד וחיבור בין רצונותייך הרגשיים והאישיים וצרכי העסק שלך, pmm system מכוונת לתת מענה ושילוב בכל מפגש בין החלק השכלתני – ידע איך לבנות, לפתח ולנהל עסק לחלק הרגשי וההתמודדויות העומדות בפני כולנו. החלק השכלתני המבוסס על ידע וחומרים אקדמיים שנותן ראייה מרחבית על בנייה ופיתוח עסקי ובין החלק הרגשי כגון דעות מושרשות מהילדות, חוויות עבר כמו גם התמודדויות חדשות כגון ריבוי המטלות מחוץ לעסק, תגובות הסובבים והתמודדויות יומיומית.

pmm system  - מענה מקיף!

pmm system וחומרי הלימוד הייחודיים הם תוצר של מחקר מעמיק, פיילוטים והרצה שהחברה עשתה ברחבי הארץ, שהוכיחה שהשיטה עובדת!

מטרת השיטה, נתינת ידע אקדמי, שיווקי, מכירתי וכלכלי ובמקביל מענה להתמודדויות וצרכים רגשיים

אצלנו תקבלי מענה מקיף, ממוקד וחדשני המחבר את היתרונות של מגוון אפשרויות הייעוץ השונות יחדיו במקום אחד.

את לא לבד!

רבות מאיתנו, במיוחד עם עסקים מהבית, חוות בדידות. כשכירות תמיד יש עוד אנשים סביבנו, כעצמאיות אנו יכולות לחוות ימים שלמים לבד.

pmm system עובדת בקבוצות שבהן נשים נוספות הנמצאות עם אותן הדילמות והקשיים, שמבינות בדיוק מה את עוברת ונמצאות שם לעזור. מניסיוננו, מתוך הקבוצות נוצרו חבריות ושותפויות אמיתיות בין המשתתפות.  

מי שהייתה בעברה שכירה יודעת שעבודה רבה נעשית מכיוון שיש בקרה, מנהל/ת או אדם שאליו צריך לדווח והאיום התמידי של אי עשיה יכולה להוביל לפיטורין. כעצמאית אין את האיום והבקרה היחידה היא בקרה עצמית. מובילת הדרך (המנחה) והקבוצה מעודדות אותך לעבודה והישגים 

הפעילות בקבוצות מאפשרת סיעור מוחות, קבלת רעיונות נוספים, תרגילים וסימולציות שיאפשרו לך להתנסות בסביבה בטוחה ואוהדת והחוויה תשמר בזיכרונך לאורך זמן

ידע ותרגול

אנו בטוחות שבתחום שלך את מבינה ולומדת כל הזמן. ניהול עסק זה משהו אחר, הדורש ידע ומיומנויות שונות. ניהול עסק דורש ראיה מרחבית על מגוון רחב של פעילויות מסגנונות שונים, חלקם שכלתניים מאד כגון הנה”ח, תמחור, רווחיות, רכש, משא ומתן … חלקן יצירתיות מאד כגון שיווק ומכירות וחלקן פעילויות הדורשות רמת סדר וארגון גבוהים. 

כפי שחשוב ללמוד את התחום בו את עוסקת כך חשוב לדעת ולשלוט במיומנויות הניהול על מנת שהעסק יצליח לאורך זמן

במפגשים את תקבלי את הידע אקדמי (מנהל עסקים) והכלים המעשיים ביותר על מנת שתוכלי לבנות את העסק בצורה יסודית. ככל שהיסודות יהיה חזקים יותר כך תוכלי לבנות מערך יציב יותר

התנהלות רגשית

רוב הנשים מתנהלות רגשית שונה מגברים. אנו מתקשרות יותר עם אחרים ורגישות לסביבה. אנו אוהבות את האינטראקציה עם אחרים, נשים בדרך כלל לוקחות פחות סיכונים כלכליים גדולים והחינוך משפיע לעיתים קרובות על הניסוחים והפעולות שאנו עושות.

אין ספק שעברנו תהליך מאד משמעותי בשני העשורים האחרונים, וידנו נטויה, ועדין, רובנו בעלות חינוך להיות צנועה, לחסוך, להתפשר וכן הלאה, חינוך המשפיע במישרין או עקיפין  גם על ניהול העסק. החשש לגבות מחיר רווחי יותר, החשש מביקורת ומתגובות, רגשי אשם ולעיתים גם חוסר ביטחון עצמי ואי הכרה בהישגים, מובילים את העסקים שלנו לאי מימוש הפוטנציאל הקיים בו ובך.

בשומרות העסקים אנו מבינות ומכירות מקרוב את כל ההיבטים האלו וב pmm system אנו מציפים אותם ונותנים מענה שיחזק אותך להמשיך ולהצליח, להיות גאה בכל מה שאת עושה.

איזון העסק

לרבות מאתנו מתעוררים רגשות אשם ולבטים כשמדובר באיזון בין צרכי העסק לצרכי ילדים, משפחה, חברות, זוגיות והצרכים האישיים. הרצון המרכזי של כולנו הוא לעשות את השילוב הנכון בלי רגשי האשמה או פספוס. 

מעבר לכך, רבות מאיתנו חוות עליות וירידות במוטיבציה, לרבות מאתנו אין תמיד את הדחף הפנימי, ממוקד המטרה לבצע פעילות פחות אהובות (אך הכרחיות) בעסק.

גילינו שאחוז גבוה של עצמאיות עושות במהלך העבודה דברים שאינם קשורים או מקדמים את העסק מתוך “בריחה” מלעשות מטלות שאנו פחות אוהבות, עצמאיות רבות דיווחו על “ויתור עצמי” וימים שבהם המוטיבציה בשפל שלעיתים מביאות אותן לפקפוק עצמי ביכולתן להוביל את העסק לשגשוג.

אנו, בשומרות  העסקים מאמינות שעסק יכול להתקיים לטווח ארוך רק אם מגיעים לאיזון – כל אחת עם האיזון שלה, אולם, החיים ללא איזון מובילים בסופו של דבר למשברים.

במפגשים אנו נותנות כלים שתוכלי לבנות את האיזון המתאים לך ודרכים להתמודד עם עליות וירידות במוטיבציה 

הבחירה המדויקת

זכות הבחירה היא הזכות הגדולה ביותר שניתנה לאדם

pmm system מאפשרת לך לקחת חזרה לידייך את זכות הבחירה להחליט מה טוב לך ומה את רוצה לעשות בעסק שלך. 

על ידי פריסה והבנת האפשרויות העומדות בפנייך וההשלכות הן ברמה העסקית והן ברמה האישית תוכלי לבחור את מה שיתאים לך ותוכלי לעמוד בו ולהצליח לאורך זמן.

אנו רוצים לתת לך את הכלים לקבל את הבחירה הטובה ביותר עבורך וברור לנו שההחלטות שלך יהיו אחרות מבחירותיה של כל אחת אחרת! אין נוסחה אחת, אין דרך אחת, את צריכה למצוא את הדרך שתתאים לך ולאורך החיים אותם את מנהלת. כל החלטה שלך היא ההחלטה הנכונה – כי היא שלך.

התהליך לקבל החלטות מתחיל כשיש אפשרויות בחירה: