קורס תכנית עסקית -
אם תדעי לאן ללכת, תגיעי ליעד!

למה בעצם יש צורך בתוכנית עסקית? ולמה יצרנו את הקורס הזה?

הקורס נוצר אחרי שראינו שנשים רבות ומוכשרות, בעלות עסק עצמאי, מדלגות על שלב הכנת התוכנית ואז מוצאות את עצמן בדרך מעורפלת שאינה מובילה אותן לתוצאה הרצויה.

תוכנית עסקית היא הדרך לבחון את העסק שלך בהווה ולהתקדמות בעתיד. התוכנית נותנת לך מיקוד ודרך לניהול העסק שלך על מנת להגיע ליעדים העסקיים אליהם את שואפת.

בתוכנית את קובעת את היעד ובוחנת בהסתכלות רחבה את כל הגורמים מסביב שמהווים השפעה ישירה או עקיפה על החלטותיך העסקיות.

כעקרון, מומלץ להכין תוכנית עסקית בשלבים מוקדמים ככל האפשר (טרום פתיחת החברה) אולם, גם במידה וכמו רבות אחרות, טרם בנית תוכנית עסקית – עכשיו זה הזמן !

יש לך תמונה בראש של העסק שלך, של המוצרים או השירותים שאת נותנת ללקוחות שלך, אולי אפילו יש לך קהל יעד שאת חושבת עליו, את עובדת אינטואיטיבית, ספונטנית, זורמת עם מה שקורה – חשוב שתיקחי את השליטה בידייך!

יתכן וחלק גדול מן הנושאים שיש להתייחס אליהם בכתיבת תוכנית עסקית לא ברורים לך ונראה לך מיותר להתייחס אליהם, ככל שתתמקדי ותביני את העולם העסקי סביבך כך תוכלי ליצור לך תמונה ברורה יותר לאן פני העסק שלך מועדות.

כתיבת תוכנית עסקית תאפשר לך לבנות סדרי עדיפויות, לבחון את ההיבטים הרבים בבניית עסק מצליח, לבדוק את רמת הרווחיות ועתיד העסק. התוכנית נותנת לך מסלול עבודה שתובל את העסק שלך לשגשוג.

הכנת תוכנית עסקית על ידי מומחה עולה כסף רב וגם אינה יוצרת מעורבות אישית של בעלת העסק בהכנתה. מעורבותך בהכנת התוכנית ובדיקת כל הנושאים הנדרשים, תאפשר לך ביטחון רב יותר בדרך שלך והבנה ובהירות באשר לדרך להשגת היעדים שלך, הן העסקיים והן האישיים. ידע יוצר רוגע ובטחון בדרך להצלחה!!!

מה תקבלי בקורס בייסיק של שומרות העסקים?

  • קבוצה קטנה – עד 15 משתתפות קבועות
  • ערכת קורס מקיפה הכוללת מידע, מצגות ודפי עבודה
  • הנחייה ע”י מובילת דרך (מנחה) שהוסמכה ע”י החברה ותתייחס באופן אישי אליך ולעסק שלך
  • קבוצת תמיכה ושת”פ בין המפגשים
  • קבצים דיגיטליים הכוללים חומרים, דפי עזר וגיליונות אקסל נוספים מעבר לחומרים בערכה
  • זכות ראשונים לרישום למפגשים אזוריים וארציים
  • התשלום מוכר לצרכי מס

מחיר למשתתפת בהרשמה מראש, עד שבוע לפני תחילת הקורס: 3850 ש”ח. המחיר כולל מעמ כחוק.
מחיר להרשמה בשבוע האחרון לפני תחילת הקורס: 4100 ש”ח . המחיר כולל מע”מ כחוק.

בדוק! שילוב של ידע + בחירה אישית הנכונה לך מובילה להתמדה והצלחה ארוכת טווח

מפרט הקורס:

רק מפגשים בpmm system  נותנים מענה מקיף ומדויק עבורך!

לפי pmm system חייבים להתייחס לכל מהלך והחלטה שעושים הן מבחינה שכלתנית והן מבחינה רגשית, לכן שיטת PMM משלבת בכל מפגש ידע אקדמי עם התייחסות לצד הרגשי.

ב pmm systemאאת מקבלת מגוון אפשרויות פעולה שונות, הן בבניה וניהול עסק עצמאי והן בהתמודדות רגשית הכרוכה בהיותך בעלת עסק עצמאי כך שתוכלי לבחור את הדרך הטובה ביותר לך, לעסק, לסגנון החיים והאופי הייחודי שלך.

בשומרות העסקים אנחנו יודעות שכשאת מבינה שיש מגוון אפשרויות את יכולה באמת לבחור – כל אחת והבחירה שלה, לפי אופייה ורצונותיה.

יש לנו עוד הרבה סדנאות.... מוזמנת להתרשם